ЗАБРОНЮВАТИ

Конференц сервіс

konferents-zal-hotelyu-Kryva-Lypa
konferents-zal
konferents-zal-Kryva-Lypa
Kryva-Lypa-konferents-zal
konferents-zal-hotelyu
hotel-Kryva-Lypa-konferents-zal

Конференц сервіс

Місць: 20

Площа: 50м/кв

Конференц-сервіс – поширена послуга.

Що собою являє конференц-зал?

Це зал для переговорів, в якому є плазмовий телевізор, маркерна дошка та інші елементи. Його орендують бізнесмени та клієнти, які бажають провести тренінг, майстер-клас, тематичний семінар. Співробітники готелю «Крива Липа» допомагають вирішити організаційні питання і забезпечують високий рівень сервісу. Клієнтам подобається такий підхід до роботи, тому вони обирають саме нас.

Ми знаємо, наскільки затребувана така сфера діяльності, згідно цього наш конференц-зал, розрахований на 36 учасників.

У чому наші переваги?

Конференц-зал, розташований в готелі «Крива Липа», – найкраще рішення для організації ділової зустрічі, тематичного семінару, тренінгу! Чому ми в цьому твердо впевнені? Наведемо вагомі аргументи:

  1. Універсальність – наш конференц-зал підходить для проведення різних заходів. Наприклад, це може бути тренінг, ділові переговори з потенційними партнерами по бізнесу, семінар. Площа приміщення становить 50 м2.
  2. Робоча обстановка – в залі розташовані необхідні меблі. Це великий стіл і комфортні стільці. У приміщенні немає нічого зайвого. Все облаштовано так, щоб учасники заходу ефективно працювали та не відволікалися від процесу. Окрему увагу приділено освітленню.
  3. Комфорт – в залі в холодну пору року тепло і затишно. Влітку в приміщенні прохолодно, тому що використовується вентилятор. Учасники заходу комфортно себе почувають та повністю занурюються в роботу. У приміщенні кілька великих вікон. З них відкривається гарний вид на історичну частину міста.
  4. Сучасне обладнання – в залі для проведення тренінгів є телевізор Smart TV та маркерна дошка. Це важливі елементи, без яких не обійтись. За їх допомогою підвищується ефективність заходу та покращується засвоєння інформації.
  5. Доступність – вартість оренди залу для переговорів прийнятна. Інформація з такого питання уточнюється у наших менеджерів. Співробітники Вас проконсультують та вислухають побажання.

Ви не пошкодуєте, якщо виберете конференц-зал в готелі «Крива Липа»! Адже, Ви не тільки проведете ділову зустріч, тренінг чи семінар, а й ознайомитеся з цікавими пам’ятками Львова. Недалеко від нашого готелю знаходиться:

  • Академічний театр опери та балету;
  • палац Потоцьких;
  • Латинський кафедральний собор;
  • Костел єзуїтів.

Це унікальні об’єкти. Їх обов’язково потрібно побачити, навіть якщо Ви не турист, а орендар конференц-залу.