ЗАБРОНЮВАТИ

Конференц сервіс

konferents-zal-hotelyu-Kryva-Lypa
konferents-zal
konferents-zal-Kryva-Lypa
Kryva-Lypa-konferents-zal
konferents-zal-hotelyu
hotel-Kryva-Lypa-konferents-zal

Конференц сервіс

Місць: 36

Плоша: 50м/кв

Плоша: 50м/кв

Опис конференц сервісу

Вас цікавить оренда конференц-залу у Львові? Приїжджайте до нас та вирішуйте поставлені задачі! На території готелю «Крива Липа» розташований конференц-зал, обладнаний необхідним чином. У ньому проводяться ділові переговори, тренінги, семінари. У приміщенні створені ідеальні умови для організації важливих заходів. Під ними мається на увазі робоча обстановка, сучасне обладнання, якісне освітлення, меблі та сприятливий мікроклімат в залі.

Що собою являє конференц-зал?

Це зал для переговорів, в якому є плазмовий телевізор, маркерна дошка та інші елементи. Конференц-зал орендують бізнесмени та клієнти, які бажають провести тренінг, майстер-клас, тематичний семінар. Співробітники готелю «Крива Липа» допомагають вирішити організаційні питання і забезпечують високий рівень сервісу. Клієнтам подобається такий підхід до роботи. Тому у нас постійно проводяться різноманітні тренінги, конференції, семінари.

Конференц-зали Львова пропонують клієнтам передове обладнання та пакет необхідних послуг. Ми знаємо, наскільки затребувана така сфера діяльності. Тому в готелі «Крива Липа» є свій конференц-зал, розрахований на 36 учасників. У ньому регулярно проводяться важливі заходи. Під дахом нашого закладу збираються люди, об’єднані єдиними інтересами. Вони діляться з учасниками інформацією, виступаючи на конференціях та семінарах. Заходи проводяться так, як задумано. Для цього у нас є всі можливості.

Конференц-сервіс – поширена послуга

Конференц-сервіс – послуга, під якою мається на увазі організація заходів різної складності та їх технічний супровід. В одному приміщенні збираються представники певної галузі. Вони обмінюються думками, знайомляться з потенційними замовниками або обговорюють результати співпраці. При проведенні тренінгів поліпшується взаємодія між підрозділами компанії, підвищується продуктивність праці та налагоджуються стосунки між співробітниками.

Останнім часом спостерігається розвиток послуг конференц-сервісу. Це пов’язано з тим, що сучасні компанії регулярно організовують тематичні конференції, семінари і тренінги. Такі заходи проходять не в звичній офісній обстановці. Учасники збираються в конференц-залі, обладнаному належним чином. Вони знайомляться з потенційними інвесторами, обмінюються важливою інформацією, розповідають про переваги своєї компанії. Це сприяє процвітанню бізнесу та збільшенню продажів!

У чому наші переваги?

Конференц-зал, розташований в готелі «Крива Липа», – найкраще рішення для організації ділової зустрічі, тематичного семінару, тренінгу! Чому ми в цьому твердо впевнені? Наведемо вагомі аргументи:

  1. Універсальність – наш конференц-зал підходить для проведення різних заходів. Наприклад, це може бути тренінг, ділові переговори з потенційними партнерами по бізнесу, семінар. Площа приміщення становить 50 м2.
  2. Робоча обстановка – в залі розташовані необхідні меблі. Це великий стіл і 36 стільців. У приміщенні немає нічого зайвого. Все облаштовано так, щоб учасники заходу ефективно працювали та не відволікалися від процесу. Окрему увагу приділено освітленню.
  3. Комфорт – в залі в холодну пору року тепло і затишно. Влітку в приміщенні прохолодно, тому що використовується вентилятор. Учасники заходу комфортно себе почувають та повністю занурюються в роботу. У приміщенні кілька великих вікон. З них відкривається гарний вид на історичну частину міста.
  4. Сучасне обладнання – в залі для проведення тренінгів є телевізор Smart TV та маркерна дошка. Це важливі елементи, без яких не обійтись. За їх допомогою підвищується ефективність заходу та покращується засвоєння інформації.
  5. Доступність – вартість оренди залу для переговорів прийнятна. Інформація з такого питання уточнюється у наших менеджерів. Співробітники Вас проконсультують та вислухають побажання.

Конференц-зали у Львові розташовані в різних частинах міста. Наш готель розміщений в центрі. Це величезна перевага, завдяки якій до нас постійно звертаються клієнти. Вони орендують конференц-зал і проводять заходи, спрямовані на підвищення продажів, розширення бізнесу, поліпшення взаємин між співробітниками компанії. Ми знаємо, наскільки важливі такі завдання. Тому ми надаємо в тимчасове користування конференц-зал, обладнаний відповідно до сучасних тенденцій! В ньому спокійно та комфортно проводити час.

Місцезнаходження конференц-залу

Якщо Ви шукаєте конференц-зали у Львові, віддайте перевагу нам! Готель «Крива Липа» розташований в центрі міста. З вікон конференц-залу відкривається дивовижний вид на Львів. У вільний від роботи час учасники заходу можуть відпочити та помилуватися чудовими пейзажами. Короткі перерви сприяють поліпшенню продуктивності праці. Тому після них учасники заходів краще запам’ятовують та засвоюють інформацію.

Ви не пошкодуєте, якщо виберете конференц-зал в готелі «Крива Липа»! Ви не тільки проведете ділову зустріч, тренінг, семінар, а й ознайомитеся з цікавими пам’ятками Львова. Недалеко від нашого готелю знаходиться:

  • Академічний театр опери та балету;
  • палац Потоцьких;
  • Латинський кафедральний собор;
  • Костел єзуїтів.

Це унікальні об’єкти. Їх обов’язково потрібно побачити, навіть якщо Ви не турист, а орендар конференц-залу. Також можна піти на площу Ринок та знайти там Чорну кам’яницю, Будинок Корнякта, Львівську шоколадну майстерню. На площі Ринок розташована ратуша. Це будівля міської адміністрації, яка є пам’яткою архітектури національного значення. Висота вежі ратуші становить 65 метрів. З її вершини відкривається чудовий вид на історичне місто!

Оренда конференц-залу у Львові

Це послуга, якою користуються жителі нашого міста і приїжджі люди. Вони орендують конференц-зал у Львові та проводять заплановані заходи. Це невеликі тренінги, тематичні семінари, ділові переговори. У приміщенні створені ідеальні умови для організації важливих заходів. Під ними мається на увазі технічне оснащення, опалення, якісне освітлення, комфортна обстановка. В конференц-залі немає зайвих декоративних елементів. Обстановка в приміщенні облаштована так, щоб учасники заходу сконцентрувалися та приділили максимум уваги важливим моментам.

Оренда конференц-залу Львів – Ваш правильний вибір! Приміщення, спеціально облаштоване для зустрічей з партнерами, семінарів і презентацій, світле та затишне. У ньому є великий плазмовий телевізор та маркерна дошка. Учасники розташовуються за столом та на зручних стільцях. Вони слухають лектора, переглядають інформацію на екрані великого телевізора або проводять переговори з потенційними партнерами по бізнесу. Все залежить від формату зустрічі та від цілей.

Орендуйте зал для проведення тренінгів та інших заходів в готелі «Крива Липа»! У нас є все необхідне для організації важливих зустрічей з діловими партнерами, інвесторами, бізнесменами. Гості себе комфортно почувають та беруть активну участь в заході. Вони вирішують поставлені завдання в затишній обстановці. В учасників не виникають складнощі. Ми продумали все до дрібниць. Тому семінари, тренінги, ділові зустрічі проходять на високому рівні!