ЗАБРОНЮВАТИ

Правила проживання

ШАНОВНІ ГОСТІ! МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС В НАШОМУ ГОТЕЛІ!

БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ОЗНАЙОМТЕСЯ З ПРАВИЛАМИ ПРОЖИВАННЯ.


Заїзд: з 14.00

Виїзд: до 12.00


Сніданок: У вартість номера сніданок не включений.

Поруч з готелем є багато закладів, де можна смачно поснідати. 


Додаткове ліжко: надається за запитом і тільки після підтвердження послуги адміністратором. Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додаткових місцях в номері – 250 грн.


Паркування: Так як готель знаходиться у історичній пішохідній частині міста, можливість паркування машини відсутня. Наша команда Готелю завжди допоможе підшукати найближчий і зручний для Вас паркінг.


Умови оплати: При поселені в Готель, гість оплачує вартість номера, мінімум, за одну добу наперед. Оплата за проживання здійснюється готівковим, безготівковим розрахунками та кредитними картами, згідно чинного в Готелі прейскуранта.


Багажна кімната: У разі необхідності зберігання Вашого багажу, Ви можете скористатися багажною кімнатою, що знаходиться на рецепції у адміністратора. Будь ласка, залишайте цінні речі та документи в сейфі на рецепції.


Домашні тварини: Проживання в готелі з домашніми тваринами заборонено. 


Бронювання/реєстрація: В Готелі передбачена цілодобова стійка реєстрації. Бронювання номерів Готелю проводяться цілодобово.


* Ранній заїзд (6.00 – 14.00) і пізній виїзд (12.00 – 20.00) оплачується додатково в розмірі 50% від вартості проживання при наявності вільних номерів і узгодження з адміністратором.


 

 


З питань додаткової інформації про послуги Готелю, будь ласка, звертайтеся до адміністратора Готелю за телефоном:

+38 032 255 40 00

+38 097 921 01 19

+38 066 721 01 19

У разі порушення правил проживання, встановлених у Готелі, адміністрація має право відмовити Гостю в подальшому проживанні.

Бажаємо Вам приємного відпочинку.

Адміністрація Готелю.